22.6 C
București
7 mai, 2024

Egal între Dinamo şi Voluntari în etapa a şaptea din play-out-ul Superligii de fotbal

Dinamo a remizat cu FC Voluntari în deschiderea etapei a şaptea din play-out-ul Superligii.

Dinamo a terminat la egalitate, 1-1 (1-1), vineri seara, cu FC Voluntari, pe teren propriu, în deschiderea etapei a şaptea din play-out-ul Superligii de fotbal.

Echipa bucureşteană a deschis scorul în minutul 35, prin Gnahore, dar a fost egalată după două minute, oaspeţii marcând prin Cascini.

În urma acestui rezultat ambele echipe îşi păstrează, momentan, locurile din clasament. Dinamo este pe 9, penultima poziţie din play-out, iar Voluntari e pe locul 6.

Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE

ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!